Contact

K.I. Samen

Lorbaan 27
5985 NX Grashoek (NL)

Herma Oude Voshaar

Regio Groningen

Herma Oude Voshaar
+31 (0)6 - 11380930
h.oudevoshaar@kisamen.com

Sjef Jorritsma

Regio Groningen en Friesland

Sjef Jorritsma
+31 (0)6 - 11380910
s.jorritsma@kisamen.com

Natasja Schenning

Regio Drenthe

Natasja Schenning
+31 (0)6 - 11380911
n.schenning@kisamen.com

Doeke Bokma

Regio Friesland

Doeke Bokma
+31 (0)6 - 11380913
d.bokma@kisamen.com

Gerwin_Voshart_KI-Samen_600x600

Regio Friesland

Gerwin Voshart
+31 (0)6 - 11380942
g.voshart@kisamen.com

Dennis Jetten

Regio Friesland en Groningen

Dennis Jetten
+31 (0)6 - 11380908
d.jetten@kisamen.com

Johan_van_Houwelingen_KI-Samen_600x600

Regio Flevoland en Gelderland (Veluwe)

Johan van Houwelingen
+31 (0)6 - 11380903
j.vanhouwelingen@kisamen.com

Rens_Rops_KI-Samen_600x600

Regio Limburg en Noord-Brabant

Rens Rops
+31 (0)6 - 82012014
r.rops@kisamen.com

Jacques_Dings_KI-Samen_600x600

Advies achter de koe

Jacques Dings
+31 (0)6 - 11380905
j.dings@kisamen.com

Jean-Jacques Prevoo

Regio Zuid-Limburg en Noord-Brabant

Jean-Jacques Prevoo
+31 (0)6 - 11380906
j.prevoo@kisamen.com

Pierre Litjens

Regio Limburg

Pierre Litjens
+31 (0)6 - 11380939
p.litjens@kisamen.com

Philip_van_Aert_KI-Samen_600x600

Regio Noord-Brabant

Philip van Aert
+31 (0)6 - 11380934
p.vanaert@kisamen.com

Willem-den-Besten_KI-Samen_600x600

Regio Gelderland (Betuwe)

Willem den Besten
+31 (0)6 - 11380915
w.denbesten@kisamen.com

Jan Wagemaker

Regio Noord-Holland

Jan Wagemaker
+31 (0)6 - 11380904
j.wagemaker@kisamen.com

Gijs Kippers

Regio Overijssel

Gijs Kippers
+31 (0)6 - 11380931
g.kippers@kisamen.com

Rene_Klein_Wassink_KI-Samen_600x600

Regio Gelderland (Achterhoek)

René Klein Wassink
+31 (0)6 - 11380928
r.kleinwassink@kisamen.com

Hans_Wargerink_KI-Samen_600x600

Regio Overijssel

Hans Wargerink
+31 (0)6 - 11380936
h.wargerink@kisamen.com

Janneke_Peelen_KI-Samen_600x600

Regio Utrecht en Zeeland

Janneke Peelen
+31 (0)6 - 11380922
j.peelen@kisamen.com

Kim de Groot

Regio Utrecht en Zuid-Holland

Kim de Groot
+31 (0)6 - 11380948
k.degroot@kisamen.com

Mark Olieman

Regio Zuid-Holland

Mark Olieman
+31 (0)6 - 11380938
m.olieman@kisamen.com

Ton_de_Koning_KI-Samen_600x600

Vruchtbaarheid begeleiding

Ton de Koning
+31 (0)6 - 11380917
t.dekoning@kisamen.com